Homemade Queen Aileen Praline (6 Pack)

  • $ 12.00
    Unit price per 
Tax included.


I promise this will be the best praline you've ever tasted. We make these pralines by my great grandmothers recipe in house daily. (NOTE: For guaranteed freshness, we only ship out pralines Monday, Tuesday and Wednesday! If you are trying to get the pralines by a specific date, please call us!)

They come in packs of 6. 

 

Please contact if you'd like to receive information about allergens.